خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام

خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام می تواند راندمان دامداریها را به شکل مطلوبی ارتقا بخشد؟ آیا تفاله ها می توانند موجب بهبود کیفییت محصولات دامی شوند؟

تفاله باکیفیت

خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام می تواند راندمان دامداریها را به شکل مطلوبی ارتقا بخشد؟ آیا تفاله ها می توانند موجب بهبود کیفییت محصولات دامی شوند؟

فواید استفاده از تفاله ها

نحوه خرید خوراک دام ارزان چگونه است؟ چطور می توان خوراک دامی ارزان با کیفیت خوب خریداری نمود و اطمینان داشت که تاثیر منفی بر جیره نخواهد گذاشت؟

فروش خورام دام ارزان بعنوان یک فروش مهم برای دامداری ها و مرغداری ها تلقی میگردد. خرید ارزان و یا تامین خوراک دام با هزینه کم و به صرفه از استراتژی های مهم تمام مجتمع های اقتصادی دامپروری است .

خوشبختانه با پیشرفت علم و تحقیقات انجام شده بر روی محصولات ثانویه کارخانجات تولید کنسرو، آبمیوه، رب و … مواد مغذی این محصولات برای خوراک دام به اثبات رسیده است. تفاله ها دارای مواد مغذی متنوع می باشند که می توان با استفاده از چند نوع از آن ها در کنار هم به این تنوع در جیره دست یافت.

ایجاد تنوع مواد مغذی علاوه بر بالابردن کیفیت جبره می تواند به خوش خوراکی آن نیز بیافزاید. مزیت اصلی خوش خوراک بودن جیره این است که باعث افزایش اشتهای دام شده و در نهایت منجر به وزن گیری بهتر و سریعتر دام می گردد که این نکته برای دامداری ها بسیار مهم است.

همچنین این محصولات را می توان با توجه به خواصی که دارند به نسبتی مشخص جایگزین بخشی از نهاده ها و محصولات استراتژیک نمود.

یکی دیگر از مزایای تفاله ها فیبر بالای آن ها می باشد که می تواند گوارش دام را بهتر کند.

روشهای سفارش و خرید تفاله ها

به طوری کلی فروش خوراک دام ارزان به معنی فروش محصولات بی کیفیت نیست، بلکه فروش محصولاتی است که از تولیدات ثانویه محصولات اصلی ایجاد می شوند و از آن جهت که مصرف انسانی ندارند به قیمت پایین تری در اختیار دام قرار می گیرند.

می توانید با مراجعه به سایت تفاله ها که متعلق به بازرگانی کهن می باشد، لیست محصولات ارزان و کاربرد ها و ویژگی های هر کدام را بررسی کنید و پس از انتخاب از طریق تماس با بخش فروش این بازرگانی محصول مورد نیاز خود را ثبت نمایید.