خرید تفاله سیب زودبار خوراک دام

خرید تفاله سیب زودبار خوراک دام برای دامداران به صرفه است؟ با توجه به قیمت این محصول جایگزینی آن در جیره می تواند ارزش غذایی آن را بهبود بخشد؟

تفاله سیب

خرید تفاله سیب زودبار خوراک دام برای دامداران به صرفه است؟ با توجه به قیمت این محصول جایگزینی آن در جیره می تواند ارزش غذایی آن را بهبود بخشد؟

خواصیت های تفاله سیب در جیره

با توجه با این که اغلب خوراک دام  و طیور را خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت تشکیل می دهد و این خوراک هاوارداتی هستند، هزینه های بالای واردات و حمل بر قیمت تمام شده تاثیر زیادی دارد.

در صورتی که جایگزینی برای آن معرفی نشود، دامداری ها با مشکلات جدی تامین نقدینگی مواجه خواهند شد.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد.

چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با تفاله سیب مورد بررسی قرار می دهیم:

تفاله سیب بسته بندی از نظر میزان پروتئین در سطح پایین قرار می گیرد.

از نظر سطح انرژی جزء محصولات با انرژی متوسط بوده و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره قرار گیرد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد. همچنین فیبر موجود در این تفاله می تواند گوارش دام را بهبود بخشد.

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که بواسطه قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی و خواص با استقبال دامداران روبرو شده اند.

روش های خرید تفاله سیب زودبار خوراک دام

شما می توانید برای اطلاع از قیمت خرید تفاله سیب زودبار و بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.