خرید عمده انواع تفاله آلبالو زودبار

خرید عمده انواع تفاله آلبالو زودباربه چه دلیلی صورت می گیرد؟ آیا به کار گیری این تفاله در جیره می تواند ارزش غذایی محصولات دامی را بهبود بخشد؟

تفاله آلبالو

خرید عمده انواع تفاله آلبالو زودباربه چه دلیلی صورت می گیرد؟ آیا به کار گیری این تفاله در جیره می تواند ارزش غذایی محصولات دامی را بهبود بخشد؟

بررسی مزایای به کار گیری تفاله آلبالو در جیره دام

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها نظیر تفاله آلبالو می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

تفاله آلبالو که محصول کارخانجات تولید کنسانتره و آبمیوه است با رطوبت بالا بدست می آید و پس از خشک نمودن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام تبدیل می شود.

تفاله آلبالو ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد. در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید اضافه می گردد. تفاله آلبالو به علت خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

خرید تفاله آلبالو

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات ارزان قیمت و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع تفاله آلبالو را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید. انواع تفاله خرما، آلبالو، مرکبات، گوجه و … به صورت نمدار و خشک قابل عرضه هستند.

این محصولات معمولا در استان های آذربایجان شرقی و غربی، مازندران، تهران، فارس و … تولید می گردند. با توجه به فصلی بودن این محصولات برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با همکاران ما در شرکت کهن تجارت نیکنام (بازرگانی کهن) در ارتباط باشید.