خرید عمده انواع تفاله انگور خوراک دام

خرید عمده انواع تفاله انگور خوراک دام می تواند برای دامداری ها مفید باشد؟ آیا این تفاله را می توان جایگزین بخشی از تفاله کرد؟

تفاله انگور

خرید عمده انواع تفاله انگور خوراک دام می تواند برای دامداری ها مفید باشد؟ آیا این تفاله را می توان جایگزین بخشی از تفاله کرد؟

اثرات افزودن تفاله انگور در جیره بر سلامت دام و طیور

تفاله ها به تازگی از سوی دامداران مورد توجه قرار گرفته اند چرا که به واسطه قیمت پایین و دسترسی آسان می توانند بخشی از نگرانی دامداری ها را در مورد تامین غذای تازه و مغذی برای جیره دام و طیور را مرتفع سازند. یکی از انواع تفاله ها که مورد توجه کارشناسان نیز هست، تفاله انگور می باشد که محصول جانبی کارخانه آب انگور است.

این تفاله خواصی نظیر آنتی اکسیدان بالا، بهبود رنگ گوشت طیور، کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور و همچنین آنتی اکسیدان بالا دارا می باشد.

خواص تفاله انگور برای دام و طیور

  1. محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده
  2. میزان الیاف بالا
  3. آنتی اکسیدان یالا
  4. بهبود رنگ گوشت طیور
  5. کاهش هزینه های تامین خوراک

خرید تفاله ارزان و زودبار انگور

یکی از ویژگیهای تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.