فروش انواع تفاله انگور ارزان خوراک دام

فروش انواع تفاله انگور ارزان خوراک دام در چه شرایطی انجام می شود؟ استفاده از این محصولات چه نقشی بر اقتصاد دامداری ها و مرغداری ها ایفا می کنند؟

تفاله انگور

فروش انواع تفاله انگور ارزان خوراک دام در چه شرایطی انجام می شود؟ استفاده از این محصولات چه نقشی بر اقتصاد دامداری ها و مرغداری ها ایفا می کنند؟

خواص تفاله انگور برای جیره

همان طور که می دانید بالاترین هزینه در دامداری ها مختص تامین خوراک دام می باشد و از آنجا که اغلب خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شوند نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه کارشناسان این حوزه و دامداران با تجربه یکی از  بهترین جایگزینها می تواند انواع تفاله ها باشد.

فروش تفاله انگور ارزان بعنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

کمبود زمین های زراعی و محصولات کشاورزی سبب شده تا هدف اصلی کشت محصولاتی چون گندم، ذرت و جو انسان باشد، از این رو کمبود این محصولات برای خوراک دام نه تنها سبب شده تا قیمت آن ها رو به افزایش رود بلکه محدودیت تامین آن ها سبب نگرانی دامداران و مرغداران شده است.

این مسئله محققان را بر آن داشته تا در خصوص استفاده از ضایعات محصولات برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آوردند که خوشبختانه بسیاری از محصولات نظیر تفاله انگو، چغندر، آلبالو و … توانستند با نمره خوبی از این آزمون عبور کنند.

از این رو فروش تفاله انگور به منظور خوراک دام سبب شده تا دامدارای و مرغداری ها بتوانند بخشی از جیره را با این محصول جایگزین نمایند.

خواص تفاله انگور برای دام و طیور

  1. محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده
  2. میزان الیاف بالا
  3. آنتی اکسیدان یالا
  4. بهبود رنگ گوشت طیور
  5. کاهش هزینه های تامین خوراک

آشنایی با روش های خرید و ثبت سفارش

برای خرید انواع تفاله انگور می توانید با شماره های بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.