فروش تفاله آلبالو ارزان خوراک دام

فروش تفاله آلبالو ارزان خوراک دام در سال جاری نیز انجام می شود؟ با توجه به نیاز های تغذیه ای دام و طیور، این تفاله می تواند ارزش غذایی لازم را داشته باشد؟

تفاله آلبالو

فروش تفاله آلبالو ارزان خوراک دام در سال جاری نیز انجام می شود؟ با توجه به نیاز های تغذیه ای دام و طیور، این تفاله می تواند ارزش غذایی لازم را داشته باشد؟

ارزش غذایی تفاله آلبالو

تفاله ها به تازگی به جیره دام و طیور افزوده شده اند تا بتوانند نیاز های تغذیه ای دام را براورده کرده و همچنین هزینه های جاری خوراک دام و طیور را کاهش دهند.

از آنجا که ایران یکی از بزرگترین کشورهای تولید محصولات باغی در منطقه به شمار می رود، در زمینه تامین تفاله آلبالو مورد نیاز خوراک دام نیز می تواند کاملا پاسخگوی دامداران باشد و با توجه به کارخانجات موجود در داخل کشور و عدم نیاز به واردات، قیمت آن برای تولید کننده به صرفه خواهد بود.چرا که یکی از پر هزینه ترین موارد دامداریها بخش تامین هزینه خوراک دام می باشد و قسمت عمده ای از این جیره را خوارکهای دانه ای نظیر گندم و جو تشکیل می دهد . این خوراکها به اندازه نیاز داخل کشور تولید نمی شوند و باید تامین بقیه نیاز این محصولات به صورت واردات از سایر کشورها تامین گردد. در حال حاضر نیز با توجه به نرخ متغیر دلار و هزینه های گمرک می تواند اقتصاد دامدارای ها را دچار چالش کند.

همچنین تجربه دامداران نشان داده این تفاله ها به دلیل مواد مغذی و فیبر بالا می توانند باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم شیر و گوشت دام و طیور شده و در نهایت موجب بازار پسندی این محصولات خواهند شد.

فروش انواع تفاله آلبالو

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله آلبالو ارزان و بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.