فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام

فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام در چه بازه زمانی انجام می شود؟ بر چه اساسی دامداران  به استفاده از این تفاله در خوراک دام و طیور تمایل دارند؟

تفاله انگور

فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام در چه بازه زمانی انجام می شود؟ بر چه اساسی دامداران  به استفاده از این تفاله در خوراک دام و طیور تمایل دارند؟

تفاله انگور : خوراک ارزان و مغذی دام و طیور

یکی از بزرگ ترین چالش ها در کاهش هزینه های جاری دامداری ها، کاهش هزینه های خرید خوراک دام می باشد که به دلیل وارداتی بودن، برای دامداران می تواند بار مالی زیادی به همراه داشته باشد. از این رو تفاله ها به عنوان جایگزین های ارزان و مغذی خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت معرفی شده اند.

تفاله انگور به عنوان خوراک دام یکی از فرصتهای خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی مانند ذرت و جو و گندم در خوراک دام می باشد.

در مورد خواص آن می توان به این موارد اشاره کرد:

1- محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده

2- میزان آنتی اکسیدان بالا

3- بهبود رنگ گوشت طیور

4- میزان الیاف بالا

5- کاهش هزینه های تامین خوراک

از آنجا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی مشترک بین انسان و دام می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آنها با انواع تفاله ها از جمله تفاله انگور می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

همچنین زوربار بودن این محصول موجب حفظ تازگی و کیفیت بالای آن می شود.

روش های ارتباط با مرکز فروش

یکی از مهمترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و فروش تفاله انگور ارزان با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.