فروش عمده انواع تفاله سیب مرغوب

فروش عمده انواع تفاله سیب مرغوب از چه طریقی اطلاع رسانی می شود؟ آیا کارشناسان با افزودن این تفاله به جیره دام و طیور موافق هستند؟

تفاله سیب

فروش عمده انواع تفاله سیب مرغوب از چه طریقی اطلاع رسانی می شود؟ آیا کارشناسان با افزودن این تفاله به جیره دام و طیور موافق هستند؟

خواص تفاله سیب در جیره

یکی از دغدغه های اصلی دامداران تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام می باشد. از سوی دیگر قیمت بالای خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم و ذرت که عموما وارداتی هستند، باعث تشدید مشکلات اقتصادی دامداری ها شده است. با توجه به این مسائل توجه کارشناسان این حوزه به انواع تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای جلب شده است.

تفاله سیب یکی از محصولات جانبی کارخانجات تولید مربای سیب و آب سیب و کمپوت و … می باشد که دیگر برای انسان قابل استفاده نیست ولی به دلیل فیبر بالا و خوش خوراکی این محصول، می تواند در جیره غذایی دام و طیور قرار بگیرد.

خوش خوراکی تفاله سیب باعث شده تا افزودن آن به جیره دام و طیور تاثیر مثبت در مزه و کیفیت شیر و گوشت دام داشته باشد. این ویژگی تاثیر مثبتی در بازار پسندی محصولات دامی خواهد داشت.

یکی دیگر از ویژگی های تفاله سیب انرژی متوسط آن می باشد. همچنین از نظر میزان پروتئین در سطح پایینی قرار دارد که این خصوصیات سبب شده تا در کنار خوراک اصلی دام ، به کار برده شود.

در حقیقت تفاله سیب و سایر تفاله ها مانند تفاله خرما، انگور، مرکبات و … به واسطه قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی و همچنین سهولت تهیه، از استقبال خوبی از سوی دامداران مواجه شده اند.

روش خرید تفاله سیب زودبار

برای اطلاع از فروش عمده انواع تفاله سیب مرغوب و قیمت روز این محصول و سایر تفاله ها و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.