فروش عمده انواع تفاله چغندرقند ارزان

فروش عمده انواع تفاله چغندرقند ارزان به چه صورتی است؟ تا چه میزان با تفاله چغندر قند و خواص آن در خوراک دام و طیور آشنایی دارید؟

تفاله چغندر

فروش عمده انواع تفاله چغندرقند ارزان به چه صورتی است؟ تا چه میزان با تفاله چغندر قند و خواص آن در خوراک دام و طیور آشنایی دارید؟

تفاله چغندر قند چیست؟

هنگامی که قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر قند به همراه آب از آن گرفته می شود، تفاله چغندر قند حاصل می شود. تفاله چغندر قند پس از خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در آمده که در تولید آن بعضا از ملاس نیز بهره گرفته می شود.

‏تفاله چغندر قند به عنوان یک خوراک خوش هضم و منبع کلسیم می تواند در تغذیه دام مورد استفاده قرار گرفته و قیمت نهایی جیره را تحت تاثیر قرار دهد. استفاده از تفاله چغندرقند در خوراک دامداری ها نشان می دهد که خوش خوراکی این محصول خیلی خوب است.

‏عوامل ناپذیرفتنى در تفاله چغندر قند

  • هر گونه کپک زدگی و قارچ که با چشم معمولی قابل مشاهده باشد
  • هر گونه بوی سوختگی

ویژگی های تفاله چغندر قند به طور کلی به دو دسته فیزیکی و شیمیایی تقسیم می شود.

‏ویژگیهاى فیزیکى‎ تفاله چغندر قند:

رنگ: رنگ تفاله خشک چغندرقند بسته به این که در تهیه آن از ملاس استفاده شده باشد یا نه از قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره در حال تغییر است.

‏بو: بوی تفاله خشک چغندر قند یک بوی منحصربه فرد است.

شکل ظاهرى: اندازه تفاله چغندرقند با توجه به روش تولید متفاوت است:

ـ پرک به طول پنج تا ده میلی متر

ـ فشنگى با توجه به شکل صفحه مشبک دستگاه پرس قطری از 11 تا 31 میلی متر دارد.

ـ شکل قالبی که وزن آن دو تا پنج کیلوگرم است.

روش های خرید

 متقاضیان آگاهی از روش های فروش عمده انواع تفاله چغندرقند ارزان از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خور را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.