فروش عمده تفاله خرما خوراک دام

فروش عمده تفاله خرما خوراک دام چه سودی برای دامداری ها دارد؟ آیا این تفاله می تواند ارزش غذایی بالایی برای جیره دام ایجاد کند؟

تفاله خرما

فروش عمده تفاله خرما خوراک دام چه سودی برای دامداری ها دارد؟ آیا این تفاله می تواند ارزش غذایی بالایی برای جیره دام ایجاد کند؟

ارتقای کیفیت جیره با افزودن تفاله ها

کیفیت جیره ارتباط مستقیم با کیفیت محصولات دامی نظیر شیر و گوشت دارد. پس نیاز است برای بهبود ارزش غذایی خوراک دام و طیور، مواد غذایی مغذی و تازه به آن اضافه شوند. یکی از بهترین گزینه ها، انواع تفاله ها می باشند که قیمت پایین و ارزش غذایی بالا از ویژگی های بارز آن ها می باشد. اگر بخواهیم قیمت تفاله خرما را با قیمت ذرت و جو( که این محصول جایگزین جو و ذرت به شمار می رود) سنجیده و مقایسه کنیم!

قیمت تفاله خرما حدودا نصف قیمت این نهاده هاست.

این موضوع قیمت می تواند یکی از وسوسه انگیز ترین و منطقی ترین پاسخ ها برای سوال به علت افزودن تفاله خرما به جیره باشد.

تفاله خرما محصول جانبی شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد. از جمله ویژگیهای مثبت تفاله خرما می توان به دارا بودن انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند. همچنین به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتر دام می گردد.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آنها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

نحوه خرید و اطلاع از قیمت فروش تفاله خرما

علاوه بر قیمت تفاله خرما می توانید انواع دیگر تفاله ها و کنجاله ها نظیر تفاله گوجه، چغندر، پنبه دانه، زیتون و … را طی تماس با بخش فروش بازرگانی کهن جویا شوید.