فروش فوری انواع تفاله سیب ارزان

فروش فوری انواع تفاله سیب ارزان چه مزایایی برای دامداران دارد؟ آیا افزودن این تفاله به جیره مورد تایید کارشناسان این حوزه می باشد؟

تفاله سیب

فروش فوری انواع تفاله سیب ارزان چه مزایایی برای دامداران دارد؟ آیا افزودن این تفاله به جیره مورد تایید کارشناسان این حوزه می باشد؟

غنی سازی جیره به کمک تفاله سیب

غنی سازی خوراک دام و طیور یکی از اولویت های اصلی جیره نویسی در دامداری ها می باشد. چرا که تاثیر مستقیم بر کیفیت شیر و گوشت و همچنین سلامت دام و طیور دارد.

رایج ترین خوراک دام در حال حاضر گندم و جو و ذرت می باشد که به دلیل وارداتی بودن ، دامداران را متحمل هزینه های سنگین تامین ارز و گمرک می کند. از این رو بهتر است به گزینه های دیگری مانند تفاله ها توجه کرد که می تواند علاوه بر داشتن ارزش تغذیه ای مناسب، هزینه های ناشی از تامین خوراک دام را کاهش دهد.

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف صنایع غذایی، ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. صنایع غذایی نظیر تولید لواشک و آبمیوه و مربای سیب ضایعاتی نیز دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله سیب می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداریها بسیار مهم می باشد.

ارتباط با مرکز فروش انواع تفاله خوراک دام

اطلاع از فروش فوری انواع تفاله سیب ارزان و سایر محصولات تازه و زودبار با قیمت مناسب یکی از دغدغه ها ی اصلی دامداران می باشد. کارشناسان فروش بازرگانی کهن آمادگی دارند تا به مشتریان محترم مشاوره های کافی را در خصوص قیمت و روشهای خرید عمده این محصولات ارائه کنند.