فروش فوری تفاله خرما درجه یک

فروش فوری تفاله خرما درجه یک در چه زمانی انجام می شود؟ افزودن این تفاله به جیره از نظر دامداران با تجربه  چه مزایایی برای دامداری ها دارد؟

تفاله خرما

فروش فوری تفاله خرما درجه یک در چه زمانی انجام می شود؟ افزودن این تفاله به جیره از نظر دامداران با تجربه چه مزایایی برای دامداری ها دارد؟

ارزش غذایی تفاله خرما

یکی از اولویت های دامداری ها کاهش قیمت تمام شده خوراک دام می باشد ولی از آنجا که جیره غالب، خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت می باشد، نیاز است که برای آنها جایگزینی یافت شود تا هم بتواند ارزش غذایی بالایی داشته باشد و هم قیمت تمام شده آن برای اقتصاد دامداری ها مورد تایید باشد.

در گذشته ضایعات باغی و کشاورزی نیز بخشی از خوراک دام بودند ولی با زیاد شدن جمعیت و بالا رفتن تعداد دامداری های صنعتی نیاز به تنوع بخشی به جیره به منظور حفظ سلامتی دام و ارتقای کیفیت فراورده های دامی، بیشتر از گذشته احساس می شود. از این رو به کار گیری تفاله ها به عنوان یکی از مفید ترین فراورده های گیاهی توانسته انتظارات دامداران با تجربه را به خوبی براورده کنند.

ایران یکی از بزرگترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است. به همین نسبت نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آنها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

روش های ثبت سفارش و خرید

علاوه بر قیمت تفاله خرما درجه یک می توانید انواع دیگر تفاله ها نظیر تفاله گوجه، چغندر، سیب، انگور و … را طی تماس با بخش فروش بازرگانی کهن جویا شوید.