سلام

فروش فوری تفاله درجه یک خوراک دام چه فوایدی برای دامداری ها دارد؟ آیا کارشناسان با افزودن تفاله به خوراک دام وطیور موافق هستند؟

تفاله باکیفیت

فروش فوری تفاله درجه یک خوراک دام چه فوایدی برای دامداری ها دارد؟ آیا کارشناسان با افزودن تفاله به خوراک دام و طیور موافق هستند؟

تفاله های با ارزش

خوراک دام و طیور به طیفی از تفاله های محصولات کشاورزی اطلاق می شود که در جیره غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاله محصولات فرعی اما پر خاصیتی هستند که در جیره قرار می گیرند.

این تفاله ها حاصل کارخانه های صنایع غذایی نظیر کارخانه رب سازی، شیره گیری، لواشک سازی، کنسرو سازی، آب میوه گیری و … می باشند.

پس از تولید محصول هدف از میوه ها و صیفی جات تفاله باقی مانده که دارای ارزش غذایی می باشند با قیمت پایین تری در اختیار صنعت دام و طیور قرار می دهد.

تحقیقات آزمایشگاهی و تجربه های ناشی از افزودن تفاله ها به جیره همگی ادعای مفید بودن تفاله ها برای خوراک دام و طیور را به اثبات می رسانند.

اصلی ترین بخش جیره را در حال حاضر خوراک های دانه ای از قبیل جو و گندم و ذرت تشکیل می دهد ولی این موضوع در حال حاضر از طرف کارشناسان مورد بازنگری قرار گرفته و نیاز به جایگزینی آنها با سایر خوراک ها مانند تفاله ها موجب شده تا به فواید تغذیه ای انواع تفاله ها توجه ویژه ای گردد.در این جا تعدادی از این عوامل را بررسی می کنیم:

  • وراداتی بودن خوراکهای دانه ای موجب تحمیل هزینه های زیادی به دامداری ها می شود.
  • مشترک بودن آن ها با خوراک انسان ارزش غذایی فراورده های دامی را کاهش می دهد.
  • تفاله ها فیبر بالایی دارند که برای سلامت دام بسیار مفید است.
  • تفاله ها قیمت ارزانی دارند.

روش های سفارش و خرید

رای اطلاع دقیق از موجودی تفاله ها راحت ترین راه عضویت در کانال تلگرامی بازرگانی کهن می باشد.

برای خرید این محصول و دیگر محصولات خوراک دام و طیور اعم از نهاده های دامی، علوفه و … می توانید با کارشناسان فروش بازرگانی ما تماس حاصل فرمایید.