فروش فوری تفاله سیب باکیفیت خوراک دام

فروش فوری تفاله سیب باکیفیت خوراک دام چه مزایایی برای دامداری ها دارد؟ آیا قراردادن این تفاله در جیره دام می تواند رضایت خاطر دامداران را جلب کند؟

تفاله سیب

فروش فوری تفاله سیب باکیفیت خوراک دام چه مزایایی برای دامداری ها دارد؟ آیا قراردادن این تفاله در جیره دام می تواند رضایت خاطر دامداران را جلب کند؟

جیره ارزان و خوش خوراک

خوراک دام و طیور ارزان شاید نامی گمراه کننده باشد، که شما با شنیدن آن به فکر بی کیفیتی محصولات بیفتید.

و یا شاید شما را کنجکاو کند که بدانید مراد از این بیان چیست؟

جیره ارزان

محصولاتی که در بازرگانی کهن در زمره جیره ارزان قرار می گیرند، محصولاتی باکیفیت و مطلوب می باشند که تنها به دلایلی که در ادامه بیان می داریم دارای قیمتی ارزان تر نسبت به نهاده های دامی مانند جو و ذرت می باشند. این محصولات در واقع محصولات ثانویه کارخانجات تولید مواد غذایی بوده و چون برای انسان کاربرد نداشته اما دارای مواد غذایی مفید هستند و استفاده از آن ها بعنوان زباله و دور ریخت سبب از بین رفتن مواد مغذی خواهد شد،

طی تحیقیقاتی به اثبات رسید که می توانند برای خوراک دام و طیور بسیار مناسب باشند. تفاله سیب نیز یکی از انواع تفاله های خوراک دام می باشد که به دلیل خواص خوبی که دارد جیره را غنی می کند.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریعتر دام گردد.

روش های ثبت سفارش و خرید

برای اطلاع از فروش فوری تفاله سیب می توانید با شماره های بازرگانی کهن نیکنام تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.