قیمت تفاله چغندر ارزان خوراک دام

قیمت تفاله چغندر ارزان خوراک دام می تواند هزینه تمام شده جیره دام را تحت تاثیر قرار دهد؟ آیا دامداران می توانند با افزودن این تفاله هزینه جیره را کاهش دهند؟

تفاله چغندر

قیمت تفاله چغندر ارزان خوراک دام می تواند هزینه تمام شده جیره دام را تحت تاثیر قرار دهد؟ آیا دامداران می توانند با افزودن این تفاله هزینه جیره را کاهش دهند؟

خصوصیات مثبت تفاله چغندر قند

با توجه به این نکته که وارداتی بودن بخش عمده ای  از خوراک های دانه ای نظیر ذرت و جو و گندم و تحمیل هزینه های سنگین تامین خوراک های وارداتی به دامداری ها، برای جایگزینی آنها با سایر خوراک ها گزینه های متعددی مطرح شده که تفاله ها بیشترین استقبال را از سوی دامداران داشته است. به دلیل قیمت پایین و سهولت دسترسی و خرید می تواند نیاز مراکز دامپروری را به این محصول به خوبی تامین کند.

سطح انرژی بالا : تفاله چغندر در اثر تخمیر شدن در شکمبه دام انرژی بالایی تولید می کند، که این سطح از انرژی توانسته است در گزینه تامین انژی تفاله چغندر را برابر با جو قرار دهد.

اما این تنها مزیت مهم تفاله چغندر نیست.

الیاف بالا از دیگر ویژگی های مهم تفاله چغندر می باشد که سبب پایداری محیط شکمبه می شود و این موضوع برای سلامت دام بسیار حائز اهمیت می باشد.

تفاله چغندر دارای مواد مغذی زیادی است که خود می تواند به عنوان یک خوراک کامل در جیره غذایی دام قرار بگیرد. این محصول خوش خوراکی بالایی دارد و همین امر سبب شده تا بخشی از جیره را به خود اختصاص دهد.

فروش عمده تفاله چغندر ارزان خوراک دام

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله چغندر ارزان و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید و قیمت تفاله چغندر ارزان خوراک دام با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.