قیمت خرید تفاله خرما مرغوب خوراک دام

قیمت خرید تفاله خرما مرغوب خوراک دام می تواند عامل تعیین کننده ای در تعیین نرخ تمام شده فراورده های دامی نظیر شیر و گوشت باشد؟ این تفاله چه خواصی دارد؟

تفاله خرما

قیمت خرید تفاله خرما مرغوب خوراک دام می تواند عامل تعیین کننده ای در تعیین نرخ تمام شده فراورده های دامی نظیر شیر و گوشت باشد؟ این تفاله چه خواصی دارد؟

مزایای تغذیه ای تفاله خرما در جیره

بزرگترین چالش دامداران تامین هزینه های جاری دامداری می باشد که هشتاد درصد این هزینه را خوراک دام تشکیل می دهد و واضح است که برای افزایش راندمان نیاز است این هزینه ها کاهش پیدا کند. یکی از شاخصه های خوراک مناسب برای جیره دام قیمت پایین می باشد. البته ارزش غذایی بالا نیز در اولویت قرار دارد. بر این اساس کارشناسان افزودن تفاله ها را به خوراک دام و طیور پیشنهاد می کنند که هر دو ویژگی مطلوب را دارا می باشد.

تفاله خرما از جمله خوراک های پر طرفدار در جیره دامداری ها به حساب می آید. علاوه بر ارزش غذایی بالای این محصول، خوشخوراکی آن نیز مزید علت این تقاضای زیاد است.چرا که باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتردام می گردد.

تفاله خرما محصول جانبی شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد. از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند.

فروش انواع تفاله خرما

تفاله خرما و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، سیب، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله خرما بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.