قیمت روز انواع تفاله انگور خوراک دام

قیمت روز انواع تفاله انگور خوراک دام چگونه موجب کاهش قیمت تمام شده محصولات دامی می شود؟ چرا کارشناسان به استفاده از این تفاله توصیه کرده اند؟

تفاله انگور

قیمت روز انواع تفاله انگور خوراک دام چگونه موجب کاهش قیمت تمام شده محصولات دامی می شود؟ چرا کارشناسان به استفاده از این تفاله توصیه کرده اند؟

کاستن نرخ تمام شده جیره

یکی از اولویت های دامداران به کار بردن خوراک ارزان و با ارزش تغذیه ای بالا می باشد که بتواند راندمان را بهبود بخشد و همچنین دسترسی و تهیه آن نیز برای آنها به سهولت انجام پذیرد. تفاله ها یکی از بهترین گزینه ها برای تحقق خواسته های بالا می باشد. چرا که به دلیل وجود کارخانه های متعدد فراوری محصولات کشاورزی و باغی در داخل کشور دسترسی به آنها به سهولت انجام می پذیرد.

یکی دیگر از مزایای تفاله ها خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداریها می رسد.

تفاله انگور نیز به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای افزودن به جیره است.

این تفاله خواصی نظیر آنتی اکسیدان بالا، بهبود رنگ گوشت طیور، کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور و همچنین آنتی اکسیدان بالا دارا می باشد.

روش های سفارش و اطلاع از قیمت روز انواع  تفاله انگور

یکی از ویژگیهای تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.