قیمت روز انواع تفاله انگور مرغوب

قیمت روز انواع تفاله انگور مرغوب چگونه تعیین می شود؟ آیا خرید این تفاله می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر قیمت و کیفیت جلب کند؟

تفاله انگور

قیمت روز انواع تفاله انگور مرغوب چگونه تعیین می شود؟ آیا خرید این تفاله می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر قیمت و کیفیت جلب کند؟

بالا بردن ارزش غذایی جیره به کمک تفاله انگور

بالا بردن ارزش غذایی جیره دام و طیور یکی از مهم ترین اولویت های دامداران و جیره نویسان می باشد، چرا که این موضوع تاثیر مستقیم بر کیفیت شیر و گوشت دام وطیور خواهد داشت. همچنین سلامتی دام را در پی خواهد داشت. از این رو خوارک های مختلفی برای این منظور در نظر گرفته می شود که یکی از بهترین آن ها از نظر قیمت پایین و ارزش غذایی بالا و همچنین در دسترس بودن، انواع تفاله ها و از جمله تفاله انگور می باشد.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

همچنین زودبار بودن این تفاله ها سبب حفظ تازگی آنها می شود که این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

خرید تفاله انگور

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، سیب و … محصولاتی هستند که به دلیل قیمت پایین تر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.