قیمت روز انواع تفاله خوراک دام

قیمت روز انواع تفاله خوراک دام چه تاثیری در بهای تمام شده محصولات دامی دارد؟ تفاله ها چه نقشی در اقتصاد دامداری ها و مرغداری ها ایفا می کنند؟

تفاله باکیفیت

قیمت روز انواع تفاله خوراک دام چه تاثیری در بهای تمام شده محصولات دامی دارد؟ تفاله ها چه نقشی در اقتصاد دامداری ها و مرغداری ها ایفا می کنند؟

خوراک های تکمیلی دام و طیور

تفاله ها مواد غذایی هستند که به تازگی به جیره دام و طیور اضافه شده اند. در حالی که در گذشته جیره غالب دامداری ها خوراک های دانه ای مانند گندم و ذرت و جو بوده است. امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراکها اگر اثر ضد تغدیه ای نداشته و خوش خوراک باشند، گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی خواهند شد.

در واقع افزودن این خوراک ها به جیره به دلایل متعددی از سوی کارشناسان و افراد با تجربه این حرفه توصیه شده اند. در این جه تعدادی از این عوامل را بررسی می کنیم:

  • کمبود زمینهای زراعی برای کشت کافی خوراک های دانه ای مختص خوراک دام
  • هزینه های بالای واردات و قیمت بالای ارز
  • کاهش ارزش غذایی فراورده های دامی به دلیل مشترک بودن دانه ها بین انسان و دام

یکی دیگر از مزایای مهم به کار گیری تفاله ها در خوراک دام و طیور خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زود بار بودن به سرعت و تازه به دامداریها می رسد.

قیمت خرید تفاله ارزان

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.