قیمت روز انواع تفاله سیب باکیفیت

قیمت روز انواع تفاله سیب باکیفیت چه طور مشخص می شود؟ کدام ویژگی این تفاله موجی شده از سوی دامداران به عنوان خوراک دام به کار برود؟

تفاله سیب

قیمت روز انواع تفاله سیب باکیفیت چه طور مشخص می شود؟ کدام ویژگی این تفاله موجب شده از سوی دامداران به عنوان خوراک دام به کار برود؟

ویژگی های مثبت تفاله سیب

صرقه اقتصادی:

با توجه با اینکه اغلب خوراک دام  و طیور را خوراکهای دانه ای مانند گندم و جو و ذرت تشکیل می دهد و این خوراکهای وارداتی هستند، هزینه های بالای واردات و حمل بر قیمت تمام شده تاثیر زیادی دارد و در صورتی که جایگزینی برای آن معرفی نشود، دامداریها با مشکلات جدی تامین نقدینگی مواجه خواهند شد. همچنین تجربه دامداران نشان داده که استفاده از ضایغات باغی و کشاورزی می تواند کیفیت شیر و گوشت دام و طیور را ارتقا بخشد. بر این اساس تحقیقاتی در مورد تفاله ها انجام گرفت و مشخص شد تفاله ها می توانند جایگزین خوبی برای همه یا درصدی از خوراکهای دانه ای در جیره دام و طیور باشند.

خصوصیات تغذیه ای:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریعتر دام گردد.

قیمت روز انواع تفاله سیب باکیفیت

برای اطلاع از روش های ثبت سفارش و خرید این تفاله با کارشناسات فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید تا راهنمایی کافی را  دریافت کنید.