قیمت فروش انواع تفاله انگور با کیفیت

قیمت فروش انواع تفاله انگور با کیفیت می تواند بهای تمام شده محصولات دامی نظیر شیر و گوشت را کاهش دهد؟ این تفاله چه نقشی بر اقتصاد دامداری ها ایفا می کنند؟

تفاله انگور

قیمت فروش انواع تفاله انگور با کیفیت می تواند بهای تمام شده محصولات دامی نظیر شیر و گوشت را کاهش دهد؟ این تفاله چه نقشی بر اقتصاد دامداری ها ایفا می کنند؟

تاثیر قیمت تفاله انگور بر فراورده های دامی

اگر بخواهیم قیمت تفاله انگور را با قیمت ذرت و جو( که این محصول جایگزین جو و ذرت به شمار می رود) سنجیده و مقایسه کنیم! قیمت تفاله انگور حدودا نصف قیمت این نهاده هاست.

بی شک داشتن آگاهی و دانش کامل نسبت به یک محصول این مزیت را دارد که با اطمینان محصولی را انتخاب و به جیره اضافه نمایید.

این مسئله محققان را بر آن داشته تا در خصوص استفاده از ضایعات محصولات برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آورند که خوشبختانه بسیاری از محصولات نظیر تفاله انگور توانستند با نمره خوبی از این آزمون عبور کنند.

این تفاله خواصی نظیر آنتی اکسیدان بالا، بهبود رنگ گوشت طیور، کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور و همچنین آنتی اکسیدان بالا دارا می باشد.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداریها می رسد.

موارد مهم در افزودن تفاله انگور برای اولین بار

همانطور که شما می دانید اضافه کردن هر محصول جدید یک دوره ای به نام دوره عادت پذیری دارد، که بر اساس طعم، انرژی و خواص محصول جدید این دوره ممکن است کوتاه یا طولانی باشد.

برای این مهم بهتر است علاوه بر مشاوره از کارشناسان ما با دامپزشک یا مسئول جیره نویسی خود نیز مشورت نمایید.

همچنین برای مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی در مورد انواع تفاله انگور با واحد فروش بازرگانی کهن نیکنام تماس بگیرید.