قیمت فروش انواع تفاله سیب ارزان

قیمت فروش انواع تفاله سیب ارزان قیمت روز به چه طریقی قابل استعلام می باشد؟ آیا این تفاله توانسته رضایت کارشناسان این حوزه را جلب کند؟

تفاله سیب

قیمت فروش انواع تفاله سیب ارزان به چه طریقی قابل استعلام می باشد؟ آیا این تفاله توانسته رضایت کارشناسان این حوزه را جلب کند؟

تفاله سیب ارزان و با صرفه برای دامداری ها

اصلی ترین بخش جیره را در حال حاضر خوراک های دانه ای از قبیل جو و گندم و ذرت تشکیل می دهند ولی این موضوع در حال حاضر از طرف کارشناسان مورد بازنگری قرار گرفته و نیاز به جایگزینی آنها با سایر خوراک ها مانند تفاله ها موجب شده تا به فواید تغذیه ای انواع تفاله ها توجه ویژه ای شود.

فروش ویژه تفاله در انواع مختلف توانسته است جایگرینی مناسب برای جو و ذرت در جیره غذایی دام فراهم آورد، البته این موضوع بدین منظور نیست که بصورت کامل می توان این جایگزینی را انجام داد و ذرت، سویا و جو را بطور کامل حذف کرد.

تفاله ها به سبب دیواره های سلولی قابل هضم به هضم راحت تر خوراک نیز کمک می کنند.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم را به جهت مزایای جایگزینی آن با سایر خوراک های دانه ای بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد. ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

فورش ویژه تفاله سیب

یکی از ویژگی های تفاله سیب قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.