قیمت فروش انواع تفاله مرغوب خوراک دام

قیمت فروش انواع تفاله مرغوب خوراک دام برای دامداران مناسب می باشد؟ خرید این محصولات برای دامداران می تواند موجب کاهش هزینه های آنها شود.

تفاله

قیمت فروش انواع تفاله مرغوب خوراک دام برای دامداران مناسب می باشد؟ خرید این محصولات برای دامداران می تواند موجب کاهش هزینه های آنها شود؟

تفاله ها به عنوان یکی از بهترین خوراک های مورد استفاده در تغذیه گاو های شیری در شکل های مختلف موجود بوده و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.

انواع تفاله ها از جمله خوراک های پر طرفدار در جیره دامداری ها به حساب می آیند. علاوه بر ارزش غذایی بالای این محصولات، خوش خوراکی آن ها نیز مزید علت این تقاضای زیاد است.

بزرگترین چالش دامداران کاهش هزینه های مختص به تامین جیره دام است که هشتاد درصد هزینه ها را به خود اختصاص می دهد. بر این اساس استفاده از خوراک های جایگزین بررسی شد و تفاله ها که حاصل فراوری کارخانه های صنایع غذایی مانند تولید آب میوه و کمپوت و کتستانتره و … در ردیف بهترین انتخاب ها قرار گرفتند.

جیره دام و طیور اغلب حاوی خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم می باشد که همین مسئله می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند. در این جا به چند مورد اشاره می کنیم:

  • کمبود زمینهای زراعی برای کشت کافی خوراک های دانه ای مختص خوراک دام
  • هزینه های بالای واردات و قیمت بالای ارز
  • کاهش ارزش غذایی فراورده های دامی به دلیل مشترک بودن دانه ها بین انسان و دام

بر این اساس دامداری ها مصمم به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها و از جمله تفاله سیب می باشد.

همچنین تفاله ها حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد. به علاوه مواد معدنی زیادی در این تفاله ها وجود دارد و از آنجا که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

قیمت فروش تفاله ها و ثبت سفارش

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه تفاله ها و  سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..