قیمت فروش تفاله ارزان خوراک دام

قیمت فروش تفاله ارزان خوراک دام می تواند بر قیمت تمام شده محصولات دامی تاثیر داشته باشد؟ به چه دلیلی قیمت تفاله ها پایین است؟

تفاله

قیمت فروش تفاله ارزان خوراک دام می تواند بر قیمت تمام شده محصولات دامی تاثیر داشته باشد؟ به چه دلیلی قیمت تفاله ها پایین است؟

نقش تفاله ها به عنوان یکی از عوامل کاهنده قیمت جیره

بزرگترین چالش دامداری ها تامین ارزان و تازه و با کیفیت خوراک دام  و طیور می باشد . چرا که جیره اصلی را در حال حاضر خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت تشکیل می دهند که به دلیل وارداتی بودن ،هزینه های بالایی را به دامداران تحمیل می کنند. بر این اساس کارشناسان مربوطه تحقیقات گسترده ای انجام داده و به این نتیجه رسیده اند که تفاله ها بهترین گزینه برای تحقق خواسته های مد نظر دامداران می باشند.

این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد و به دلیل قرار گرفتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله ها را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد.

همچنین این تفاله ها به دلیل خوش خوراکی می توانند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

فروش انواع تفاله خوراک دام

یکی از ویژگیهای تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین خرید ار مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش تفاله ارزان و عرضه ویژه انواع تفاله ها ، به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.