قیمت فروش تفاله انگور مرغوب

قیمت فروش تفاله انگور مرغوب از چه زمانی انجام می شود؟ با توجه به این که اغلب خوراک های دانه ای وارداتی هستند، می توان تفاله ها را به جیره افزود؟

تفاله انگور

قیمت فروش تفاله انگور مرغوب از چه زمانی انجام می شود؟ با توجه به این که اغلب خوراک های دانه ای وارداتی هستند، می توان تفاله ها را به جیره افزود؟

کاربرد تفاله انگور در جیره دامداری ها

تفاله انگور به عنوان تامین کننده اصلی پروتئین مورد نیاز دام روزانه در خوراک آن ها افزوده می گردد. بنابراین دامداران و فروشندگان این تفاله نیاز دارند تا بصورت روزانه از قیمت آن آگاهی یابند تا بتوانند برای هزینه ها و فرمولاسیون جیره برنامه ریزی کنند.

با اینکه در حال حاضر محصولات متعددی برای جایگزینی تفاله انگور در جیره با قیمت مناسبی معرفی شده اند اما هنوز هم بهترین انتخاب برای فراهم نمودن این نیاز در دام ها تفاله انگور می باشد.

اما می توان از محصولات و تفاله های جایگزین بجای بخشی از خوراک های دانه ای مانند گندم و ذرت و جو استفاده نمود تا ضمن کاهش هزینه ها به کیفیت ترکیب نیز آسیبی نرسد.

ارزش غذایی تفاله انگور در جیره

  1. محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده
  2. میزان الیاف بالا
  3. آنتی اکسیدان یالا
  4. بهبود رنگ گوشت طیور
  5. کاهش هزینه های تامین خوراک

اطلاع رسانی قیمت تفاله انگور

یکی از ویژگی های تفاله انگور ، بهای مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انگور و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید و فروش تفاله انگور مرغوب با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..