قیمت فروش تفاله سیب ارزان خوراک دام

قیمت فروش تفاله سیب ارزان خوراک دام به چه طریقی اطلاع رسانی می شود؟ بر چه اساسی دامداران به استفاده از این تفاله در خوراک دام روی آورده اند؟

تفاله سیب

قیمت فروش تفاله سیب ارزان خوراک دام به چه طریقی اطلاع رسانی می شود؟ بر چه اساسی دامداران به استفاده از این تفاله در خوراک دام روی آورده اند؟

تفاله سیب ارزان در خوراک دام

امروزه تغذیه دام و طیور تنها با محصولاتی نظیر ذرت و سویا و دیگر خوراک هایی که در جیره های انسانی مشترک هستند، از جهات مختلفی امکان پذیر نیست.

همان طور که می دانید بالاترین هزینه در دامداری ها مختص تامین خوراک دام می باشد و از آنجا که اغلب خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شوند نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه کارشناسان این حوزه و دامداران با تجربه یکی از  بهترین جایگزین ها می تواند انواع تفاله ها باشد.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام می گردد.

نحوه خرید تفاله سیب برای خوراک دام و طیور

در حال حاضر مقدار محدودی از تفاله چغندر برای فروش مستقیم موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت تفاله زودبار و سایر محصولات خوراک دام و طیور می توانید با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.