قیمت فروش تفاله سیب زودبار

قیمت فروش تفاله سیب زودبار می تواند به انتخاب این تفاله به عنوان جیره دام کمک کند؟ آیا با خواص تفاله سیب آشنا هستید؟ این تفاله چه ویژگی هایی دارد؟

تفاله سیب

قیمت فروش تفاله سیب زودبار می تواند به انتخاب این تفاله به عنوان جیره دام کمک کند؟ آیا با خواص تفاله سیب آشنا هستید؟ این تفاله چه ویژگی هایی دارد؟

اثرات مثبت تفاله سیب بر کیفیت جیره

بدلیل اینکه تفاله ها محصولات ثانویه کارخانه ها محسوب می شوند عمدتا قیمت پایینی دارند، با این وجود ارزش غذایی آن ها در حد مطلوب بوده و تا حدی می توانند جایگزین محصولات استراتژیکی نظیر نهاده های دامی نیز شوند.

بنابراین در خصوص فواید تفاله ها می توان به دو مورد کلی اشاره نمود:

  1. کاهش هزینه ها
  2. تنوع مواد مغذی جیره و افزایش خوش خوراکی آن

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در ذیل چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با تفاله سیب مورد بررسی قرار می دهیم:

تفاله سیب بسته بندی در این بررسی در سطح پایین قرار می گیرد.

از نظر سطح انرژی  جزء محصولات با انرژی متوسط بوده و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره قرار گیرد.

در واقع خوش خوراکی تفاله سیب است که آن را به یکی از محصولات محبوب خوراک دام و طیور تبدیل کرده و در این ویژگی می تواند برای ابتدای جدول بودن با سایر محصولات رقابت کند.

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که بواسطه قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی و خواص با استقبال دامداران روبرو شده اند.

فروش تفاله سیب

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها به کانال بازرگانی کهن تجارت نیکنام بپیوندید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام نمایید.