قیمت فروش تفاله چغندر درجه یک

قیمت فروش تفاله چغندر درجه یک چگونه قابل اطلاع می باشد؟ بر اساس چه ویژگی هایی این تفاله توانسته در جیره دام و طیور قرار بگیرد؟

تفاله چغندر قند

قیمت فروش تفاله چغندر درجه یک چگونه قابل اطلاع می باشد؟ بر اساس چه ویژگی هایی این تفاله توانسته در جیره دام و طیور قرار بگیرد؟

تفاله چغندر قند چیست و چه مزایایی برای جیره دارد؟

تفاله چغندر قند یکی از محصولات جانبی تولید قند می باشد. در کارخانه مزبور طی فرایند خاصی قند و آب اضافی چغندر گرفته می شود و در نهایت تفاله باقی می ماند. این تفاله در دستگاه های ویژه ای، خشک می شود و پس از آن، به شکلهای پرک، مفتولی و یا قالبی در می آید که البته گاهی در تولید آن از ملاس نیز استفاده می شود.

انرژی ایجاد شده از تخمیر تفاله چغندر قند در شکمبه بالا است. این نوع تفاله، از نظر پروتیین در سطح متوسط یا پایین است ولی انرژی آن مانند جو می باشد.

همچنین چغندر قند، حاوی الیاف قابل هضم نظیر سلولز برای نشخوار کنندگان می باشد که از ویژگی های مثبت آن تلقی می شود. استفاده از چغندر قند به همراه خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو می تواند باعث جذب بهتر مواد مقوی آن شده ، همچنین عمل هظم را ساده تر می کند. یکی دیگر از ویژگی های آن، جلوگیری از نفخ دام می باشد و علاوه بر این به دلیل خوش خوراکی بالایی که این تفاله دارد، تولید شیر دام را افزایش می دهد و موجب وزن گیری بهتر دام می شود.

فروش فوری تفاله چغندر و سیب برای خوراک دام و طیور

قیمت فروش فوری تفاله چغندر درجه یک برای خوراک دام و طیور همه روزه صورت می پذیرد. علاوه بر این تمامی تفاله های خوراک دام بصورت مستقیم به فروش می رسند. برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.