مرکز خرید تفاله آلبالو درجه یک خوراک دام

مرکز خرید تفاله آلبالو درجه یک خوراک دام کجاست؟ آیا این تفاله در سلامت دام موثر است؟ اثر این تفاله ها بر قدرت خرید دامداری ها چیست؟

نقش تفاله تفاله آلبالو در خوراک دام

امروزه تغذیه دام و طیور تنها با محصولاتی نظیر ذرت و سویا و دیگر خوراک هایی که در جیره های انسانی مشترک هستند، از جهات مختلفی امکان پذیر نیست.

چرا که کمبود زمین های زراعی و اولویت دادن آنها به محصولات استراتژیک نظیر ذرت که برای خوراک انسان استفاده می شوند از یک سو و رشد زیاد جمعیت گوسفندی کشور که نسبت آنها به مراتع تقریبا سه چهار برابر است، سبب شده تا تحقیقات گسترده ای در زمینه جایگزین کردن خوراک دام از محصولات ضایعات کشاورزی و کارخانجات صنعتی با خوراک های رایج انجام گیرد.

محصولاتی نظیر تفاله آلبالو با دارا بودن انرژی و پروتئین بالا می توانند ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شدن جیره نیز کمک نمایند.

سالهای بسیاری است که در روستا ها دامداران خرد ضایعات محصولات تره بار اعم از میوه و صیفی جات را بعنوان بخشی از غذای دام مورد استفاده قرار می دهند.

طبق تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر فواید این تفاله برای دام و طیور بصورت علمی تایید شد و این محصولات بصورت جزئی از جیره غذایی مورد استفاده قرار گرفت.

مرکز خرید تفاله آلبالو درجه یک خوراک دام

بازرگانی کهن تجارت نیکنام مقدار محدودی تفاله را بصورت ویژه به فروش می رساند، جهت خرید با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید.

تفاله آلبالو

مرکز خرید تفاله آلبالو درجه یک خوراک دام کجاست؟ آیا تفاله آلبالو در سلامت دام موثر است؟ اثر این تفاله بر قدرت خرید دامداری ها چیست؟