مرکز خرید تفاله آلبالو زودبار خوراک دام

مرکز خرید تفاله آلبالو زودبار خوراک دام بر چه اساسی تعیین می گردد؟ آیا کارشناسان این حوزه با افزودن این تفاله به جیره دام و طیور موافق هستند؟

تفاله آلبالو

مرکز خرید تفاله آلبالو زودبار خوراک دام بر چه اساسی تعیین می گردد؟ آیا کارشناسان این حوزه با افزودن این تفاله به جیره دام و طیور موافق هستند؟

بهبود راندمان دامداری ها با افزودن تفاله آلبالو

آیا می دانید چگونه می توان راندمان دامداری ها را افزایش داد؟ مهم ترین عامل موثر در این مورد چیست؟

بر اساس براورد های انجام شده هشتاد درصد هزینه های جاری دامداریها را تامین خوراک دام تشکیل می دهد و برای بالا بردن راندمان نیاز است هزینه های مربوط به تامین جیره کاسته شود. بر این اساس کارشناسان معتقدند افزودن تفاله ها می تواند این مهم را تحقق بخشد. محصولاتی نظیر تفاله آلبالو  به عنوان خوراکی ارزان در جیره دام می تواند قدرت خرید دامداران را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

تفاله آلبالو که محصول کارخانجات تولید کنسانتره و آبمیوه است با رطوبت بالا بدست می آید و پس از خشک نمودن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام تبدیل می شود.

این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد. در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید اضافه می گردد و به علت خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

خرید و سفارش تفاله آلبالو

یکی از ویژگیهای تفاله آلبالو  قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. ولی خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله آلبالو و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.