نرخ انواع تفاله انگور زودبار خوراک دام

نرخ انواع تفاله انگور زودبار خوراک دام تا چه میزانی بر نرخ تمام شده جیره دام تاثیر دارد؟ آیا از خواص تفاله انگور در خوراک دام و طیور آگاهی دارید؟

تفاله انگور

نرخ انواع تفاله انگور زودبار خوراک دام تا چه میزانی بر نرخ تمام شده جیره دام تاثیر دارد؟ آیا از خواص تفاله انگور در خوراک دام و طیور آگاهی دارید؟

کاربرد تفاله انگور در خوراک طیور و دام

تفاله ها یکی از  محصولات جانبی کارخانه ها ی فراوری تولیدات باغی و کشاورزی به شمار می روند.

این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد و به دلیل وجود داشتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله ها را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد. یکی از این تفاله های مفید، تفاله انگور می باشد که می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

تفاله انگور با خواصی چون آنتی اکسیدان بودن و دارا بودن دیوارهای سلولی با قابلیت هضم باعث خوش خوراکی جیره غذایی شده و هضم را آسان می کند.

تفاله انگور که در واقع همان خشک شده چوب، برگ و هسته می باشد، بدلیل بالا بودن الیاف زیاد از انرژی و پروتئین کمتری برخوردار می باشد، بنابراین این محصول نمی تواند جایگزینی برای محصولاتی چون ذرت و سویا که بخش اعظم جیره را پوشش داده و درصد انرژی و پروتئین بالایی دارند باشد.

اما به سبب خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد سبب می شود تا امسیداسیون سایر غذاها به تاخیر افتاده و کاهش یابد.

لازم به ذکر است چنان چه شما آنالیز خاصی را برای دامداری و یا مرغداری خود مد نظر دارید اگر تناژ مورد نظرتان بالا و مطلوب باشد در بازرگانی کهن طبق درخواست خودتان قابل تولید می باشد.

نحوه خرید خوراک دام و طیور

برای خرید هر آن چه که به جیره دام و طیور مربوط می شود و اطلاع از نرخ انواع تفاله انگور زودبار می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید، همچنین موجودی روزانه این بازرگانی در کانال تلگرامی این مجموعه اطلاع رسانی می گردد.