مرکز خرید تفاله خرما درجه یک خوراک دام

مرکز خرید تفاله خرما درجه یک خوراک دام با چه کیفیتی اقدام به عرضه محصولات خود می کند؟ خواص این تفاله برای دام و طیور کدام است؟

تفاله خرما

مرکز خرید تفاله خرما درجه یک خوراک دام با چه کیفیتی اقدام به عرضه محصولات خود می کند؟ خواص این تفاله برای دام و طیور کدام است؟

ارزش غذایی تفاله ها در جیره دام و طیور

دامداران با تجربه به خوبی می دانند که خوراک دام تنها جو و ذرت و سویا نیست.

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراکها اگر اثر ضد تغدیه ای نداشته و خوش خوراک باشند، گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی دام خواهند شد.

یکی دیگر از مزایای تفاله ها، فیبر بالای آن ها است که می تواند موجب گوارش دام گردد.

به دلیل وجود نخلستانهای وسیع در کشور، حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آنها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

فروش ویژه انواع تفاله خرما خوراک دام

یکی از ویژگیهای این تفاله قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید تفاله خرما از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.