مرکز فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام

مرکز فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام کجا است؟ تا چه میزان می توان این محصول را در جیره غذایی دام جایگزین کرد؟ آیا قیمت این محصول مناسب دام است؟

تفاله انگور

مرکز فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام کجا است؟ تا چه میزان می توان این محصول را در جیره غذایی دام جایگزین کرد؟ آیا قیمت این محصول مناسب دام است؟

خاصیت های تفاله انگور برای دام و طیور

بالا بردن راندمان دامداری ها با افزودن مواد غذایی متنوع به جیره یکی از برنامه های اصلی دامداری ها می باشد.

فروش تفاله انگور بعنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

کمبود زمین های زراعی و محصولات کشاورزی سبب شده تا هدف اصلی کشت محصولاتی چون گندم، ذرت و جو انسان باشد، از این رو کمبود این محصولات برای خوراک دام نه تنها سبب شده تا قیمت آن ها رو به افزایش رود بلکه محدودیت تامین آن ها سبب نگرانی دامداران و مرغداران شده است.

این مسئله محققان را بر آن داشته تا در خصوص استفاده از ضایعات محصولات برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آوردند که خوشبختانه بسیاری از محصولات نظیر تفاله انگو، چغندر، آلبالو و … توانستند با نمره خوبی از این آزمون عبور کنند.

از این رو فروش تفاله انگور به منظور خوراک دام سبب شده تا دامدارای و مرغداری ها بتوانند بخشی از جیره را با این محصول جایگزین نمایند.

ارزش غذایی تفاله انگور در جیره

  1. محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده
  2. میزان الیاف بالا
  3. آنتی اکسیدان یالا
  4. بهبود رنگ گوشت طیور
  5. کاهش هزینه های تامین خوراک

خرید تفاله انگور

یکی از ویژگی های مرکز فروش تفاله انگور ارزان ، ارائه قیمت مناسب ،برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انگور و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..