نرخ انواع تفاله انگور درجه یک

نرخ انواع تفاله انگور درجه یک چه تاثیری در نرخ نهایی جیره دارد؟ دامداران می توانند با استفاده از این تفاله قیمت تمام شده شیر و گوشت را پایین آورند؟

تفاله انگور

نرخ انواع تفاله انگور درجه یک چه تاثیری در نرخ نهایی جیره دارد؟ دامداران می توانند با استفاده از این تفاله قیمت تمام شده شیر و گوشت را پایین آورند؟

بررسی تفاله انگور در جیره

تفاله انگور بسته بندی شده یکی از محصولات جدید بازرگانی کهن است. خرید این محصولات برای دامداران می تواند موجب کاهش هزینه های آن ها شود.

امروزه تغذیه دام و طیور تنها با محصولاتی نظیر ذرت و سویا و دیگر خوراک هایی که در جیره های انسانی مشترک هستند، از جهات مختلفی امکان پذیر نیست.

همان طور که می دانید بالاترین هزینه در دامداری ها مختص تامین خوراک دام می باشد و از آنجا که اغلب خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شوند نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه کارشناسان این حوزه و دامداران با تجربه یکی از  بهترین جایگزین ها می تواند انواع تفاله ها باشد.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر، افزایش یابد.

فروش تفاله انگور به عنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

سفارش و خرید

برای اطلاع از نرخ انواع تفاله انگور درجه یک و قیمت سایر تفاله های زودبار و سایر محصولات خوراک دام و طیور می توانید با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از قیمت تفاله زودبار و سایر محصولات خوراک دام و طیور می توانید با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.