نرخ تفاله آلبالو زودبار خوراک دام

نرخ تفاله آلبالو زودبار خوراک دام چقدر است؟ دامداری ها و مراکز پرورش طیور چگونه می توانند این تفاله را سفارش داده و خریداری کنند؟

تفاله آلبالو

نرخ تفاله آلبالو زودبار خوراک دام چقدر است؟ دامداری ها و مراکز پرورش طیور چگونه می توانند این تفاله را سفارش داده و خریداری کنند؟

به کار گیری تفاله آلبالو در جیره دام

از نظر دامداران با تجربه جیره فقط گندم و جو نیست. بلکه ضایعات کشاورزی و همچنین کارخانه های فراوری محصولات غذایی مانند تفاله ها نیز می توانند به عنوان خوراک سالم و مفید برای خوراک دام و همچنین غنی کردن محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت به کار روند. تفاله آلبالو نیز از این دست است.

این محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آبمیوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صودت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

فروش عمده تفاله آلبالو تازه

یکی از ویژگیهای تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید و نرخ تفاله آلبالو با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید و در صورت خرید می توانید در سراسر کشور محصول محصول مورد نظر خود را تحویل بگیرید.