نرخ تفاله سیب درجه یک خوراک دام

نرخ تفاله سیب درجه یک خوراک دام می تواند بر قیمت تمام شده فراورده های دامی تاثیر مثبت بگذارد؟ آیا کیفیت و تازگی این تفاله مورد تایید کارشناسان می باشد؟

تفاله سیب

نرخ تفاله سیب درجه یک خوراک دام می تواند بر قیمت تمام شده فراورده های دامی تاثیر مثبت بگذارد؟ آیا کیفیت و تازگی این تفاله مورد تایید کارشناسان می باشد؟

ارزش غذایی تفاله سیب

بدلیل اینکه تفاله ها محصولات ثانویه کارخانه ها محسوب می شوند عمدتا قیمت پایینی دارند، با این وجود ارزش غذایی آن ها در حد مطلوب بوده و تا حدی می توانند جایگزین محصولات استراتژیکی نظیر نهاده های دامی نیز شوند.

بنابراین در خصوص فواید تفاله ها می توان به دو مورد کلی اشاره نمود:

  1. کاهش هزینه ها
  2. تنوع مواد مغذی جیره و افزایش خوش خوراکی آن

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد. ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریعتر دام گردد.

روش های خرید و سفارش تفاله ها

برای آگاهی از نرخ تفاله سیب و همکاری با بازرگانی کهن در جهت تامین تفاله مورد نیاز خود و حتی دریافت مشاوره به جهت بالابردن اطلاعات خود در خصوص هر کدام از تفاله ها می توانید با کارشناسان مربوطه در این بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

طی مشاوره شما در می یابید که هر کدام از تفاله ها را می توان جایگزین کدام محصول مورد و برای چه کاربردی در جیره استفاده نمود.

به شما پیشنهاد می کنیم به سایت تفاله ها که زیر مجموعه بازرگانی کهن بوده و بصورت تخصصی روی تفاله های کار می کند سری بزنید.