خرید انواع تفاله آلبالو ارزان امسال

خرید انواع تفاله آلبالو ارزان امسال چه مزایایی را برای دارندگان مجتمع های صنعتی دامداری به همراه دارد؟آیا کارشناسان با افزودن این تفاله به جیره موافق هستند؟

تفاله آلبالو

خرید انواع تفاله آلبالو ارزان امسال چه مزایایی را برای دارندگان مجتمع های صنعتی دامداری به همراه دارد؟ آیا کارشناسان با افزودن این تفاله به جیره موافق هستند؟

ارزش تغذیه ای تفاله ها در جیره

ایده استفاده از ضایعات باغی و کشاورزی درجیره غذایی دام و طیور به سالهای دور بر می گردد. در گذشته غالب غذای دام را این گونه مواد تشکیل می داد که به سبب تازه بودن و داشتن تنوع، به سلامت دام و افزایش کیفیت فراورده های دامی نیز کمک می کرد.

همان طور که می دانید بزرگ ترین چالش دامداران کاهش هزینه های مختص به تامین جیره دام است که هشتاد درصد هزینه ها را به خود اختصاص می دهد. بر این اساس استفاده از خوراک های جایگزین بررسی شد و تفاله ها که حاصل فراوری کارخانه های صنایع غذایی مانند تولید آب میوه و کمپوت و کنستانتره و … در ردیف بهترین انتخاب ها قرار گرفتند.

از جمله کاربرد تفاله ها می توان به استفاده آن در جیره دام و طیور اشاره نمود. نتیجه تحقیقات نشان داده است که استفاده تفاله ها و به ویژه تفاله آلبالو در جیره به همراه خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و سویا منجر به افزایش تولید شیر و ایجاد منبع کامل تری از پروتئین قابل جذب خواهد شد.

خرید انواع تفاله آلبالو ارزان امسال

تفاله آلبالو با توجه به ویژگی های خوبی که ذکر شد، در صورتی که به صورت تازه به دست مصرف کننده برسد می تواند خصوصیات مثبت خود را بروز دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول به دست آورید.