خرید انواع تفاله آلبالو باکیفیت خوراک دام

خرید انواع تفاله آلبالو باکیفیت خوراک دام امسال چقدر است؟ آیا می توان به منظور افزایش کیفیت و کاهش قیمت دربخشی از خوراک دام از تفاله آلبالو استفاده کرد؟

تفاله آلبالو

خرید انواع تفاله آلبالو باکیفیت خوراک دام امسال چقدر است؟ آیا می توان به منظور افزایش کیفیت و کاهش قیمت دربخشی از خوراک دام از تفاله آلبالو استفاده کرد؟

مزایای استفاده از تفاله آلبالو

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صودت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.به این دلیل تفاله آلبالو یکی از افزودنی های مناسب در خوراک دام می باشد.

از آنجا که گندم و جو در سبد غذای انسان و دام مشترک است، استفاده مداوم از آن ها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی این محصولات خواهد شد. از این رو افزودنی هایی مانند انواع تفاله ها که حاصل فراوی آلبالو در کارخانجات مربوطه است، می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

استفاده و خرید انواع تفاله آلبالو باکیفیت خوراک دام امسال

  • افزودن آن باعث ایجاد تنوع و خوش خوراکی خوراک دام می شود.
  • چون این محصول تولید کارخانجات داخل می باشد، می توند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار بگیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر کاهش قیمت محصولات دامی خواهد داشت.
  • همچنین حاوی ارزش غذایی بالایی است و می تواند کیفیت و طعم محصولات را ارتقا بخشد که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات در بازار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با روش های سفارش و خرید انواع تفاله آلبالو باکیفیت خوراک دام با واحد فروش تماس بگیرید.