خرید انواع تفاله ارزان خوراک دام

خرید انواع تفاله ارزان خوراک دام به چه دلیلی انجام می شود؟ چرا استفاده از تفاله ها به همراه خوراک های دانه ای توصیه می شود؟

تفاله

خرید انواع تفاله ارزان خوراک دام به چه دلیلی انجام می شود؟ چرا استفاده از تفاله ها به همراه خوراک های دانه ای توصیه می شود؟

ویژگی های تفاله های ارزان

خرید تفاله ها و افزودن این محصولات به جیره غذایی دام و طیور سبب نتایج مثبتی در روند رشد و بهبود کیفیت تولیدات دامی از قبیل شیر و گوشت خواهد شد. آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

خوراک هایی که امروزه در جیره های غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند، نسبت به سال های اخیر با تفاوت های زیادی همراه بوده است. آزمایش های صورت گرفته ثابت نموده اند که برخی از خوراک های به ظاهر بی ارزش، تاثیر بسیار مثبتی بر رشد و سلامت دام و طیور دارند.

امروزه خوراک هایی در جیره های غذایی جای خود را باز نموده اند که ضمن دارا بودن ارزش غذایی بالا و خواص منحصر به فرد، از قیمت پایینی نیز برخوردار هستند. انواع تفاله ها یکی از این خوراک هاست.

این محصولات هم در جیره ی غذایی گاو و گوسفند و هم در خوراک طیور از جمله مرغ تخم گذار مورد استفاده قرار می گیرد.

تحقیقات آزمایشگاهی و تجربه های ناشی از افزودن تفاله ها به جیره همگی ادعای مفید بودن آن ها برای خوراک دام و طیور را به اثبات می رساند.

همچنین تفاله ها حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد. همچنین مواد معدنی زیادی در این تفاله ها وجود دارد و از آنجا که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

اطلاع از روش های خرید

برای اطلاع از قیمت خرید انواع تفاله ارزان خوراک دام  می توانید با کارشناسان فروش  بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.