خرید انواع تفاله انگور درجه یک

خرید انواع تفاله انگور درجه یک می تواند برای دامداران مقرون به صرفه باشد؟ آیا ارزش غذایی این محصول میتواند نیاز تغذیه ای دام را برآورده کند؟

تفاله انگور

خرید انواع تفاله انگور درجه یک می تواند برای دامداران مقرون به صرفه باشد؟ آیا ارزش غذایی این محصول می تواند نیاز تغذیه ای دام را برآورده کند؟

ارزش غذایی تفاله انگور درجه یک

تفاله انگور یکی از انواع تفاله ها است که به تازگی مورد توجه دامداران و پرورش دهندگان طیور قرار گرفته است. از آن جا که گندم و جو غذای مشترک میان انسان و دام است، استفاده مداوم از آن ها می تواند ارزش غذایی شیر و گوشت را کاهش دهد. انواع تفاله ها مانند تفاله انگور می تواند علاوه بر ایجاد تنوع در جیره غذایی دام، می تواند ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز دام و طیور را در اختیار آن ها قرار دهد.

همچنین تفاله ها حاوی فیبر بالایی می باشند که به بهبود گوارش دام کمک زیادی می کند. خوش طعم شدن شیر و گوشت نیز از سایر مزایای استفاده از تفاله ها می باشد.

روش خرید تفاله انگور درجه یک

تفاله انگور یکی از محصولات جانبی کارخانجات فراوری انگور می باشد که دیگر برای خوراک انسان قابل استفاده نمی باشد.

این تفاله ها به دلیل ای نکه حاوی مواد معدنی و ریز مغذی ها می باشند، برای خوراک دام بسیار کاربردی می باشد. این محصول توسط کارخانجات مربوطه عرضه می شود و برای تهیه آن می توانید با کارشناسان بازرگانی کهن تماس بگیرید. اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت و تحویل به شما ارائه خواهد شد.