خرید انواع تفاله با کیفیت

خرید انواع تفاله با کیفیت می تواند جیره دام و طیور را غنی تر کند؟ آیا کیفیت تغذیه ای این تفاله ها مورد تایید دام داران با تجربه می باشد؟

تفاله

خرید انواع تفاله با کیفیت می تواند جیره دام و طیور را غنی تر کند؟ آیا کیفیت تغذیه ای این تفاله ها مورد تایید دام داران با تجربه می باشد؟

ارزش غذایی تفاله ها در جیره

جیره دام و طیور اغلب حاوی خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم می باشد که همین مسئله می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند. در این جا به چند مورد اشاره می کنیم:

  • کمبود زمینهای زراعی برای کشت کافی خوراک های دانه ای مختص خوراک دام
  • هزینه های بالای واردات و قیمت بالای ارز
  • کاهش ارزش غذایی فراورده های دامی به دلیل مشترک بودن دانه ها بین انسان و دام

بر این اساس دامداری ها مصمم به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها می باشد.

تفاله ها حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد. همچنین مواد معدنی زیادی در این تفاله ها وجود دارد و از آنجا که این تفاله ها به صورت زود بار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

یکی دیگر از مزایای تفاله ها خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداریها می رسد.

فروش ویژه تفاله ها

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با خرید انواع تفاله و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..