خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال

خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال می تواند به سود دامداری ها باشد؟ آیا می توان با افزودن آن به جیره دام و طیو ارزش غذایی آن را بهبود بخشید؟

تفاله خرما

خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال می تواند به سود دامداری ها باشد؟ آیا می توان با افزودن آن به جیره دام و طیور ارزش غذایی آن را بهبود بخشید؟

تفاله ها ارزان و مغذی

خرید تفاله خرما خوراک دام و افزودن این محصول به جیره غذایی دام و طیور سبب نتایج مثبتی در روند رشد و بهبود کیفیت تولیدات خواهد شد.

تفاله خرما یکی از افزودنی های مناسب در خوراک دام و طیور می باشد. از آنجا که گندم و ذرت درسبد غذایی انسان و دام مشترک است، استفاده مداوم از آنها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی محصولات دامی خواهد شد. از این رو به توصیه کارشناسان دام و طیور افزودنی هایی مانند تفاله خرما که حاصل فراوری خرما در کارخانجات مربوطه است می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف  ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. صنایع فراوری خرما، ضایعاتی دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله خرما  می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.