خرید انواع تفاله سیب زودبار خوراک دام

خرید انواع تفاله سیب زودبار خوراک دام به چه صورت است؟ با توجه به قیمت پایین این محصول، جایگزینی آن در جیره دام و طیوردرست است؟

تفاله سیب

خرید انواع تفاله سیب زودبار خوراک دام به چه صورت است؟ با توجه به قیمت پایین این محصول، جایگزینی آن در جیره دام و طیور درست است؟

تاثیر قیمت تفاله سیب بر نرخ نهایی جیره

قیمت بالای خوراک های دانه ای نظیر جو و ذرت و گندم به دلیل وارداتی بودن، دامداران را در مضیغه گذاشته و نیاز است که برای کاهش قیمت نهایی جیره دام و طیور تمهیداتی اندیشیده شود. از این رو خوراک های متنوعی برای افزودن به جیره پیشنهاد شده که یکی از آن ها انواع تفاله ها می باشند. یکی از انتخاب های خوب در این زمینه تفاله سیب می باشد.

تفاله سیب یکی از محصولات ثانویه کارخانه های آب سیب گیری بوده و همین امر سبب شده تا قیمت تمام شده این محصول نسبتا پایین باشد.

خرید انواع تفاله سیب زودبار خوراک دام

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در ذیل چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با تفاله سیب مورد بررسی قرار می دهیم:

تفاله سیب بسته بندی از نظر میزان پروتئین در سطح پایین قرار می گیرد.

از نظر سطح انرژی  جزء محصولات با انرژی متوسط بوده و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره قرار گیرد.

در واقع خوش خوراکی تفاله سیب است که آن را به یکی از محصولات محبوب خوراک دام و طیور تبدیل کرده و در این ویژگی می تواند برای ابتدای جدول بودن با سایر محصولات رقابت کند.

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که بواسطه قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی و خواص با استقبال دامداران روبرو شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت خرید انواع تفاله سیب زودبار و بسته بندی و سایر تفاله ها به کانال بازرگانی کهن تجارت نیکنام بپیوندید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام نمایید.