خرید انواع تفاله چغندر درجه یک خوراک دام

خرید انواع تفاله چغندر درجه یک خوراک دام  بر چه اساسی می تواند برای اقتصاد مجتمع های دامداری مفید باشد؟ افزودن این تفاله چه اثری برای جیره خواهد داشت؟

تفاله چغندر

خرید انواع تفاله چغندر درجه یک خوراک دام بر چه اساسی می تواند برای اقتصاد مجتمع های دامداری مفید باشد؟ افزودن این تفاله چه اثری برای جیره خواهد داشت؟

تفاله چغندر قند در تغذیه دام

تفاله چغندر قند به عنوان یک خوراک خوش هضم و منبع کلسیم می تواند در تغذیه دام مورد استفاده قرار گرفته و قیمت نهایی جیره را تحت تاثیر قرار دهد.

هنگامی که قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر قند به همراه آب از آن گرفته می شود، تفاله چغندر قند حاصل می شود. تفاله چغندر قند پس خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در آمده که در تولید آن بعضا از ملاس نیز بهره گرفته می شود.

‏عوامل ناپذیرفتنى در تفاله چغندر قند:

  • هر گونه کپک زدگی و قارچ که با چشم معمولی قابل مشاهده باشد
  • هر گونه بوی سوختگی

ویژگی های فیزیکی و شیمیایی تقسیم می شود:

رنگ: رنگ تفاله خشک چغندرقند بسته به اینکه در تهیه آن از ملاس استفاده شده باشد یا نه از قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره در حال تغییر است.

‏بو: بوی تفاله خشک چغندر قند یک بوی منحصربه فرد است.

شکل ظاهرى: اندازه تفاله چغندرقند با توجه به روش تولید متفاوت است:

ـ پرک به طول پنج تا ده میلی متر

ـ فشنگى با توجه به شکل صفحه مشبک دستگاه پرس قطری از 11 تا 31 میلی متر دارد.

ـ شکل قالبی که وزن آن دو تا پنج کیلوگرم است.

خرید انواع تفاله چغندر درجه یک خوراک دام

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله چغندر قند بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.