خرید تفاله انگور مرغوب امسال

خرید تفاله انگور مرغوب امسال با کیفیت مطلوب به دامداری ها عرضه می شود؟ آیا تفاله ها می توانند برای غنی شدن جیره دام و طیور موثر باشند؟

تفاله انگور

خرید تفاله انگور مرغوب امسال با کیفیت مطلوب به دامداری ها عرضه می شود؟ آیا تفاله ها می توانند برای غنی شدن جیره دام و طیور موثر باشند؟

غنی کردن جیره با تفاله ها

همان طور که اطلاع دارید جیره غالب در تغذیه دام و طیور خوراک های دانه این از جمله گندم و جو و ذرت است. این خوراک ها بین انسان و دام مشترک هستند و به این دلیل در صورت استفاده مکرر از آن ها، ارزش غذایی محصولات دامی کاهش پید خواهد کرد. از این رو جایگزین هایی مانند انواع تفاله ها  می تواند این نقیصه را برطرف سازد.

استفاده از تفاله انگور از چند جهت انتخاب مناسبی است:

  • افزودن آن باعث ایجاد تنوع و خوش خوراکی خوراک دام می شود.
  • چون این محصول تولید کارخانجات داخل می باشد، می توند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار بگیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر کاهش قیمت محصولات دامی خواهد داشت.
  • همچنین حاوی ارزش غذایی بالایی است و می تواند کیفیت و طعم محصولات را ارتقا بخشد که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات در بازار خواهد شد.
  • فیبر بالای تفاله انگور موجب عملکرد بهتر گوارش دام می گردد.
  • استفاده از تفاله انگور موجب حفظ محیط زیست خواهد شد.

خرید تفاله انگور مرغوب امسال با کیفیت

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.