خرید تفاله سیب ارزان خوراک دام

خرید تفاله سیب ارزان خوراک دام به چه منظوری انجام می شود؟ کدام ویژگی این تفاله موجب شده دامداران به استفاده از آن در جیره تشویق شوند؟

تفاله سیب

خرید تفاله سیب ارزان خوراک دام به چه منظوری انجام می شود؟ کدام ویژگی این تفاله موجب شده دامداران به استفاده از آن در جیره تشویق شوند؟

اثرات مثبت تفاله سیب در جیره دام و طیور

فروش تفاله سیب به عنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

کمبود زمین های زراعی و محصولات کشاورزی سبب شده تا هدف اصلی کشت محصولاتی چون گندم، ذرت و جو انسان باشد، از این رو کمبود این محصولات برای خوراک دام نه تنها سبب شده تا قیمت آن ها رو به افزایش رود بلکه محدودیت تامین آن ها سبب نگرانی دامداران و مرغداران شده است.

همچنین بالا بردن ارزش غذایی جیره دام و طیور یکی از مهم ترین اولویت های دامداران و جیره نویسان می باشد، چرا که این موضوع تاثیر مستقیم بر کیفیت شیر و گوشت دام وطیور خواهد داشت. همچنین سلامتی دام را در پی خواهد داشت.

این مسئله محققان را بر آن داشته تا در خصوص استفاده از ضایعات محصولات برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آوردند که خوشبختانه بسیاری از محصولات نظیر تفاله انگور، چغندر، آلبالو و … توانستند با نمره خوبی از این آزمون عبور کنند.

از این رو فروش تفاله سیب به منظور خوراک دام سبب شده تا دامدارای و مرغداری ها بتوانند بخشی از جیره را با این محصول جایگزین نمایند.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

بهترین مرکز خرید تفاله سیب

یکی از مهمترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها مانند تفاله گوجه، چغندر قند، خرما، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.