خرید تفاله سیب باکیفیت خوراک دام

خرید تفاله سیب باکیفیت خوراک دام چه سودی برای اقتصاد دامداری ها خواهد داشت؟ آیا این تفاله می تواند جیره دام و طیور را خوش خوراک تر کند؟

تفاله سیب

خرید تفاله سیب باکیفیت خوراک دام چه سودی برای اقتصاد دامداری ها خواهد داشت؟ آیا این تفاله می تواند جیره دام و طیور را خوش خوراک تر کند؟

کار برد های تفاله سیب در جیره

در روستا ها از ضایعات باغی و کشاورزی به عنوان غذای دام و طیور استفاده می شود. این مسئله هم موجب کاهش دور ریز ها شده هم هزینه پرداختی برای تامین جیره پایه را کاهش می دهد. همچنین کیفیت شیر و گوشت را بهتر می کند. این تجربه موجب شده تا استفاده از تفاله ها در جیره دام پیشنهاد شود که بعد از مدتی نتیجه رضایت بخش بود.

بر این اساس تحقیقاتی در مورد تفاله ها انجام گرفت و مشخص شد تفاله ها می توانند جایگزین خوبی برای همه یا درصدی از خوراک های دانه ای از قبیل جو و ذرت و گندم در جیره دام و طیور باشند.

خواص تفاله سیب

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت خرید تفاله سیب باکیفیت خوراک دام  و بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.