خرید تفاله چغندر زودبار خوراک دام

خرید تفاله چغندر زودبار خوراک دام امسال نیز برای دامداران مقدور می باشد؟ آیا ویژگی های تغذیه ای تفاله چغندر می تواند به بهبود جیره دام کمک کند؟

تفاله چغندر

خرید تفاله چغندر زودبار خوراک دام امسال نیز برای دامداران مقدور می باشد؟ آیا ویژگی های تغذیه ای تفاله چغندر می تواند به بهبود جیره دام کمک کند؟

ارزش تغذیه ای تفاله چغندر

تفاله چغندر یکی از بهترین تفاله ها برای غنی سازی جیره می باشد که ویژگی های خوبی برای افزودن به جیره را دارا می باشد.

بدون شک علت گسترش هر محصولی فواید خرید و استفاده از آن می باشد. تفاله چغندر به عنوان محصولی مفید در جیره غذایی دام ها استفاده می شود. که در ذیل به نمونه هایی از آن اشاره می شود:

فواید تفاله چغند:

  1. دارای الیاف قابل هضم می باشد( از نوع سلولز) می باشد که آن را محصول مناسبی برای نوشخوار کنندگان قرار داده است.
  2. باعث پایداری و ثبات محیط شکمبه می شود.
  3. قند بالایی دارد
  4. قابلیت جذب بالایی دارد که این موضوع سبب جذب مایع  سیلو می شود و از هدر رفت مواد مغذی موجود در مایع سیلو جلوگیری می کند.
  5. بسیار خوش خوراک می باشد…

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

در حال حاضر مقدار محدودی از تفاله چغندر برای فروش مستقیم موجود می باشد.

فروش تفاله چغندر به دلیل فصلی بودن این محصول در ماه های خاصی از سال به صورت محدود صورت می گیرد. شما برای اطلاع از قیمت ها و خرید تفاله چغندر زودبار خوراک دام  این محصول می توانید از طریق کانال تلگرامی بازرگانی کهن تجارت نیکنام و تماس با این مجموعه اقدام نمایید.