خرید تفاله چغندر مرغوب امسال

خرید تفاله چغندر مرغوب امسال  چقدر است؟آیا این تفاله را می توان جایگزین مناسبی برای گندم و سویا دانست و به جیره غذایی دام و طیور افزود؟

تفاله چغندر

خرید تفاله چغندر مرغوب امسال چقدر است؟ آیا این تفاله را می توان جایگزین مناسبی برای گندم و سویا دانست و به جیره غذایی دام و طیور افزود؟

اهمیت تفاله ها در صنعت خوراک دام

فروش تفاله چغندر سبب شده است تا بتوان محدودیت برخی محصولات مانند جو، ذرت، گندم، یونجه و…، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود. این تفاله از آن جهت که دارای مواد مغذی پر اهمیت می باشد می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر گذار باشد، این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال دامداری های صنعتی واقع گردد.

تامین کردن خوراک دام و طیور برای جیره دامداری ها و مرغداری ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است، این مسئله به قدر حائز اهمیت است که بیش از هشتاد درصد از هزینه های جاری دامداری ها به این مسئله اختصاص داده شده است.

اگر قرار باشد دامداری ها به سود برسند برای پیشبرد این هدف می بایست در انتخاب خوراک به موارد مهمی اهمیت دهند که یکی از مهم ترین آنها قیمت تمام شده پایین می باشد.

بر این اساس دامداری ها مصمم به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها و از جمله تفاله چغندر قند می باشد.

خرید تفاله چغندر مرغوب امسال

برای خرید و اطلاع از قیمت روز این محصولات و دیگر محصولات خوراک دام و طیور می توانید با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید  تا از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.