خرید عمده انواع تفاله با کیفیت امسال

خرید عمده انواع تفاله با کیفیت امسال می تواند برای دامداری ها به صرفه باشد؟ آیا این خرید می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر قیمت و کیفیت جلب کند؟

تفاله

خرید عمده انواع تفاله با کیفیت امسال می تواند برای دامداری ها  به صرفه باشد؟ ؟ آیا این خرید می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر قیمت و کیفیت جلب کند؟

خرید به صرفه برای دامداری ها

کاهش هزینه های جیره دام که هشتاد درصد هزینه های جاری دامداری ها را تشکیل می دهد، یکی از بزرگترین چالش های دامداران می باشد. از آن جا که جیره غالب دام که شامل خوراک های دانه ای مانند جو و ذرت و گندم می باشد، به صورت وارداتی تامین می شود به دلیل نرخ بالای ارز و هزینه های مربوط به واردات نیاز جدی به ترکیب جیره با سایر خوراک های ارزان و متفاوت احساس می شود. این نیاز کارشناسان را بر آن داشته که گزینه های مختلف را بررسی کرده و  در نهایت به عنوان یکی از بهترین گزینه ها تفاله ها انتخاب شده اند.

به دلیل این که این محصولات تولید کارخانجات داخل کشور می باشد، می تواند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار گیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی خواهد داشت. حذف هزینه های گمرک و واردات از دلایل عمده کاهش قیمت تمام شده می باشد.

خرید عمده انواع تفاله با کیفیت امسال

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش تفاله ارزان و عرضه ویژه انواع تفاله ها ، به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.